METALLOXIN 5 kg

Kód: 75
Novinka Tip
1 936 Kč
Skladem

k odstraňování vrstev fosforečnanu vápenatého, solí, rzi, tuků a oleje

Detailní informace

Detailní popis produktu

METALLOXIN řeší většinu problémů na nichž ostatní výrobky selhávají. METALLOXIN je určen k odstraňování vrstev fosforečnanu vápenatého, solí a rzi. METALLOXIN byl vyvinut zvláště na rozpouštění vrstev fosforečnanu vápenatého, shluku rzi z proudící vody, křemičitanů, směsí fosforečnanů, oxidů železa, tuků, oleje (nebo ropy, nafty), znečištění vzniklých působením deštěm, řas, plísní atd.

METALLOXIN může být používán na různých druzích povrchů, plastů, kovu, porcelánu, dlaždicích, natřeném povrchu. Pokud jste na pochybách, vyzkoušejte nejprve zředěný METALLOXIN na malé ploše.

METALLOXIN je používán v:
elektrárnách, zařízeních, kde se pracuje s olejem (ropou nebo naftou), s uhlím, závodech na zpracování odpadní vody (na odstraňování chloridů železa, síranu hlinitého), lodích, veřejných lázních, jatkách, mlékárnách, při vnitřním čištění radiátorů a tepelných výměníků.

METALLOXIN může být používán koncentrovaný nebo zředěný vodou. Nanášejte ho štětcem nebo nízkotlakým rozstřikovačem (sprejem). Nechejte METALLOXIN působit až 30 min. Je-li používán na dlaždice a porcelán, řeďte jej vodou nebo jej nanášejte pouze na krátkou dobu, abyste předešli poškození povrchu. Opláchněte povrch vodou (raději vyšším tlakem). Pokud je třeba, neutralizujte povrch přípravkem SUPERCLEAN.

Nejlepších výsledků v uzavřeném cirkulačním systému je dosaženo, pohybuje-li se pracovní teplota v rozmezí 40 - 50 °C.

Chemické složení přípravku:

Kyselina fosforečná 1 - 5 %
Benzen sulfonová kyselina 5 - 10 %

Informace týkající se ochrany osob a likvidace přípravku viz bezpečnostní list přípravku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 5.3 kg